پاورپوینت: نگاهی به عزیمت پیش نگر اقتصادی با فاصله اطمینان قابل تنظیم بر اساس مدل توزیع ناقص مختلط برای قدرت باد

۱- عدد فایل پاور(قابل ویرایش) به تعداد ۱۶ اسلاید است(این فایل برای ارائه کلاسی کاشناسی، ارشد و دکتری عالی است)

(پاورپوینت حاضر حرفه ای است و تمام رفرنس نویسی ها رعایت شده و دارای نود های راهنما است)

نگاهی به عزیمت پیش نگر اقتصادی با فاصله اطمینان قابل تنظیم بر اساس مدل توزیع ناقص مختلط برای قدرت باد

بخشی از متن:

  • مقدمه

ظرفیت جهانی باد پا به پای ظرفیت سایر انرژی ها همچون انرژی هسته ای حرکت نموده است. چین در زمینه تولید انرژی بادی رتبه اول در جهان را داراست. به دلیل عدم اطمینان در وجود ذخایر بادی در اقتصادعزیمت اقتصادی تلفیق سایر مخازن با این انرژی جهت مقرون به صرفه بودن پیشنهاد میشود. لازم است که درک بهتری از عدم قطعیت انرژی باد در مدل سازی و فرمول بندی اتفاقی  قدرت باد داشته باشید.

  • مدل VD و نقاط  قوت آن

توزیع چند منظوره مختلط برای قدرت باد است

دامنه بدون محدودیت و بین منفی بی نهایت تا مثبت بی نهایت

رویکرد مسیریابی فعال برای مدیریت تراکم شبکه های هوشمند قدرت

نشان دادن عدم اطمینان قدرت باد بهتر

  • روش TDV

برای درک بهتری از عدم قطعیت قدرت و تاثیر بر ED یک روش جدیدتر چند منظوره مختلط TVD برای نمایش بهتر  قدرت باد در این مقاله پیشنهاد شده است.  پارامترهای α β و  γ سه شکل انعطاف پذیر یک مدل TVD برای نشان دادن توزیع قدرت باد می باشند. پارامتر آلفا یک پارامتر عمودی، بتاپارامتر عدم تقارن است و گاما جابجایی افقی است. هنگامی که پیش بینی نزدیک به ۰ یا p.u.  ۱باشد منحنی PDF ازVD ممکن است از فاصله بازه قدرت باد[۰،۱] تجاوز کند. سپس VD در مقایسه با TVD اثرات تناسب بدتر را نشان می دهد هنگامی که پیش بینی به صفر تا p.u. 1  در مقایسه با TVD نزدیک است. در واقع، درست مانند توزیع مختلط، هیستوگرام واقعی همچنین کوتاه و مختلط شده است.

  • نتیجه گیری

در نهایت یک روش غیرمتمرکز برای توان راکتیو کنترل سیستم های PV و توربین های بادی با هدف تنظیم ولتاژ DG استفاده می شود. روش پیشنهادی مبتنی بر سیستم فازی عضويت توابع آن به وسيله شيب بهينه شده  است.  الگوریتم توان راکتیو سیستم های PV، PMSG توربین های بادی DFIG در کنترل ولتاژ مورد توجه قرار می گیرند. روش پیشنهادی بر اساس منطق فازی با موفقیت انجام شده و  مشخصات ولتاژ را از طریق استفاده از توان راکتیو DGs بهبود می بخشد. روش متمرکز نیاز به داده های تمام DG ها سیستم در توزیع دارد ، در حالی که روش پیشنهادی بر روی هر DG به طور جداگانه اجرا شده است و نیاز به تغییر ولتاژ باس دارد  که در آن DG متصل است.

۲۵۰۰۰ تومان – خرید
درباره این محصول نظر دهید !